Regulacja okien Poznań
Regulacja okien PCV Poznań
Regulacja okien plastikowych Poznań
Regulacja okien plastikowych PCV Poznań
Serwis, naprawa okien i rolet, pogotowie okienne Poznań i okolice, Konin | oknoserwis-wielkopolska.pl

  +48 797 170 305

OKNOSERWIS 24h

W zakresie regulacji czy bardziej skomplikowanej naprawy okien PCV działamy ekspresowo na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowościach. Pierwszą z czynności powinno wykonywać się dwa razy w roku, nawet jeśli nie pojawiają się żadne niepokojące sygnały. Warto umówić się na nią na wiosnę lub na początku lata, a drugi raz - przed sezonem zimowym. W ten sposób łatwiej jest kontrolować ilość powietrza, jaka przedostaje się do środka oraz zapobiec zjawisku „opadania” skrzydeł okiennych. Przeprowadzane w różnych porach roku regulacje okien plastikowych różnią się siłą docisku ramy skrzydła do ościeżnicy. Zimą ustawia się bowiem mocniejszy, aby ograniczyć ilość zimnego powietrza w pomieszczeniach, a wiosną i latem zmniejsza się go, aby była ona z kolei większa.

 

Poza sezonowym ustawieniem wykonujemy także regulację pozycji skrzydła, jeśli pojawia się problem z zamykaniem okna lub klamka stawia opór. Używamy do tego odpowiedniego klucza i za jego pomocą przekręcamy zawias w prawo, by podnieść skrzydło lub w lewo, by je opuścić.

 

Jeśli Twoje okna plastikowe wymagają jakiejkolwiek naprawy, dzwoń do nas 24 h 7 dni w tygodniu!

Zapewniamy klientom profesjonalne działanie w zakresie regulacji okien z PCV lub ich naprawy, jeśli tylko zgłoszą nam, że np.:

 

  • elementy mechanizmu się o siebie ocierają,

  • trudno się otwierają,

  • są nieszczelne i z nich wieje,

  • nie chcą się domknąć do końca,

  • skrzydła okienne zahaczają się i blokują w trakcie otwierania,

  • klamka ciężko się obraca.

 

Wszystkie te sytuacje powodują dyskomfort użytkowania i oznaczają, że wystąpił problem z oknami plastikowymi. Zamiast jednak samodzielnie próbować rozwiązać dany kłopot, lepiej skontaktować się z fachowcami. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala sprawnie usunąć każdą usterkę techniczną. Nigdy nie zostawiamy klientów z brakiem pomysłu, co zrobić, aby korzystanie z okien nie było dla nich uciążliwe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że naprawa okien, które zostały uszkodzone, a nie są w miarę cyklicznie kontrolowane przez specjalistów, może generować wielkie koszty. Dlatego zawsze zachęcamy do regularnych przeglądów całej stolarki.

Proponowana przez nas w ramach gwarancji oraz po jej upływie regulacja okien plastikowych to oferta dedykowana klientom prywatnym i firmowym z Poznania i okolic. Najczęściej zgłaszają oni, że pojawiają się problemy z ich zamknięciem lub otwarciem, do czego trzeba użyć większej siły niż dotychczas. Podejmowana przez specjalistów naprawa okien PCV pozwala zapobiec wypaczeniom i uszkodzeniom ramy.

 

Przy okazji sprawdzamy szczelność szczególnie ważną w sezonie zimowym lub rozszczelnienie, które ma znacznie w okresie wiosenno-letnim. Poza regulacją okien plastikowych świadczymy taką samą usługę przy drzwiach balkonowych.

 

Na czym ona polega? Można ją wykonać w trzech płaszczach:

 

  • góra/dół,

  • lewo/prawo,

  • przód/tył.

 

W pierwszych dwóch przypadkach uzyskuje się prawidłowy zakres zachodzenia przylgi skrzydła wraz z uszczelką za ramę ościeżnicy. Z kolei ostatnia regulacja okien oznacza zmianę siły docisku skrzydła okna do ramy ościeżnicy na większą lub mniejszą.

Profesjonalna regulacja okien PCV w Poznaniu i okolicach

Skuteczna regulacja okien plastikowych

Regulacja okien plastikowych PCV Poznań, Konin

 

 

P.H.U. OKNOSERWIS Tomasz Balcerczak

 

Telefon

+48 797 170 305

 

Email

oknoserwis.tbalcerczak@wp.pl

 

Adres

ul. Dębowa 26

62-590 Węglew Kolonia