Bieżąca konserwacja oraz okresowe korzystanie z serwisu okien wpływają korzystnie na ich funkcjonalność, a także pomagają utrzymać estetyczny wygląd przez wiele lat użytkowania. Niewątpliwą zaletą regularnie przeglądanych mechanizmów jest ich szczelność, a co za tym idzie oszczędność energii cieplnej w domu czy biurze. Obecnie nieustanie przybywa świadomych osób, dla których ekologiczne podejście do życia ma ogromne znaczenie. Zadbanie o odpowiednią szczelność okien w domu, a zwłaszcza w pomieszczeniach biurowych niewątpliwie wpisuje się w panujący trend troski o środowisko naturalne, który my również popieramy. Zachęcamy Państwa do kontaktu i dokonywania regularnych przeglądów.

 

Czy z biegiem lat Twoje okna lub drzwi balkonowe przestały już zamykać się i otwierać jak należy? Skrzydła podczas poruszania nimi skrzypią lub ocierają się o ramę? Podczas sterowania klamką wyczuwalny jest opór i trudno ją docisnąć do końca? 

 

Proponujemy Państwu całodobową obsługę pogotowia przez nasz zespół na terenie Konina, Poznania, Wrześni, Koła, Słupcy, Gniezna oraz okolic. Nasi fachowcy proponują szybką i solidną naprawę okien wykonanych z różnych materiałów 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy m.in.:

 

 • serwis okien plastikowych, drewnianych i aluminiowych,
 • naprawę i wymianę zawiasów w oknach oraz drzwiach,
 • wymianę klamek, uszczelek, okuć okiennych, zasuwnicy,
 • zmianę funkcji otwierania okien z rozwiernych na rozwierno-uchylne,
 • usługi szklarskie.

 

Skutecznie poradzimy sobie z każdą awarią! Zapraszamy do kontaktu z serwisem klientów indywidualnych oraz właścicieli firm!

Pogotowie okienne w Koninie, Poznaniu i okolicach

Im częściej użytkowane jest skrzydło, tym większe prawdopodobieństwo, że po pewnym czasie konieczna będzie regulacja i uszczelnianie okien, zarówno PCV (plastikowych), jak i aluminiowych czy drewnianych. Zazwyczaj najmocniej eksploatowane są drzwi balkonowe lub tarasowe. W sezonie letnim, kiedy domownicy intensywnie korzystają ze swoich ogrodów, czy loggii, otwieranie i zamykanie skrzydeł może odbywać się od kilku do nawet kilkudziesięciu razy na dobę. Oferowane przez naszą firmę serwisowe pogotowie okienne świadczy między innymi usługi takie jak naprawa skrzydeł balkonowych oraz przesuwnych tarasowych w Poznaniu, Koninie, Wrześni, Kole, Słupcy, Gnieźnie i okolicy tych miast. Proponujemy swoim klientom:

 

 • serwis okien tarasowych PCV (plastikowych), aluminiowych oraz drewnianych,
 • regulację przesuwnych okien tarasowych,
 • naprawę systemów jezdnych w oknach suwanych z tworzywa sztucznego, drewnianych i aluminiowych,
 • profesjonalną wymianę okuć obwiedniowych w suwankach wszystkich typów i producentów

 

Zajmujemy się oknami typu HS, HKS i PSK.

Bardzo często zdarza się, że po pewnym czasie użytkowania, zamontowane w domu okna plastikowe przestają działać, jak należy. Powszechnym problemem, jaki da się zauważyć, jest zazwyczaj ich kłopotliwe zamykanie lub otwieranie, a także pojawianie się nieszczelności. Utrapieniem w tej sytuacji staje się nie tylko pogorszenie komfortu użytkowania, ale również zwiększona przepuszczalność powietrza, a co za tym idzie nierzadko pogorszona wodoszczelność. Jeżeli podczas zamykania skrzydeł nie można na przykład docisnąć do końca klamki, występuje problem z domknięciem ramy, elementy konstrukcyjne ocierają się o siebie, to znak, że wskazany jest serwis okien. W takim przypadku z pewnością przyda się fachowa regulacja okucia. Aby ją wykonać, konieczne jest precyzyjne zlokalizowanie usterki, czyli określenie, który element mechanizmu wymaga naprawy. Nasze pogotowie okienne działające w Poznaniu, Koninie, Wrześni, Kole, Słupcy, Gnieźnie oraz okolicy tych miast, pomoże trafnie odnaleźć źródła problemów. Wykonana przez nas profesjonalna regulacja przywróci pierwotną funkcjonalność stolarki i wygodę jej użytkowania.

 

Wiele osób po wcześniejszym obejrzeniu filmów instruktażowych lub instrukcji rysunkowych podejmuje się samodzielnego uszczelniania okuć okiennych. Niestety nie jest to dobrym pomysłem, dlatego nie rekomendujemy takiego rozwiązania. Nieumiejętna próba usunięcia wad i usterek na własną rękę może doprowadzić do jeszcze większego uszkodzenia elementu, a także do utraty ochrony gwarancyjnej, udzielonej przez producenta.

 

Zapewniamy Państwu fachową i szybką naprawę w bardzo atrakcyjnych cenach, poprzedzoną bezpłatną konsultacją. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji publicznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Na wasze życzenie możemy także doposażyć posiadane okno w wiele dodatkowych funkcji:

 

 • funkcję uchylną do skrzydła rozwiernego 
 • montaż stopniowanego uchyłu
 • funkcję ograniczniczenia rozwarcia
 • montaż klamek z przyciskiem lub kluczykiem
 • montaż wentylacji
 • montaż okuć antywłamaniowych i szyb antywłamaniowych 
 • przerobimy także okucia uchylno-rozwierne
 • w razie konieczności możemy zmienić kierunek otwierania okna

 

Nasi serwisanci usuną chętnie także błędy montażu Państwa poprzednich wykonawców. Często po zakończeniu budowy stolarka okienna i drzwiowa wymaga przygotowania do odbiorów inspektorskich, inwestorskich i lokatorskich - także w takich pracach mamy doświadczenie.

Podstawowym zakresem działalności, którą oferujemy naszym klientom, jest wszelkiego rodzaju montaż, serwis i naprawa okien oraz drzwi balkonowych z PCV, jak również aluminiowych i drewnianych. Działamy na terenie Konina, Poznania, Wrześni, Koła, Słupcy, Gniezna oraz okolic i w tym obrębie świadczymy dla Państwa całodobowe usługi przez siedem dni w tygodniu. Skutecznie radzimy sobie z każdą awarią, a także dokonujemy profesjonalnej konserwacji.

 

Wśród wielu świadczonych przez nas usług są także wizyty serwisowe (również u klientów, którzy towarów nie zakupili u nas), w celu naprawy lub regulacji okien, drzwi, rolet, okuć okiennych, czy wymiany zużytych części. Nasi serwisanci sprawnie dokonają przeglądu stolarki okiennej i drzwiowej wraz z konieczną regulacją i konserwacją.

Mamy świadomość, że większość firm, u których kupiliście swoje okna czy drzwi już nie istnieje. A przecież Wasze okna i drzwi nadal wymagają regularnych przeglądów. Dlatego proponujemy serwis pogwarancyjny, w ramach którego wykonamy:

 

 • regulację oraz smarowanie okuć
 • naprawy stolarki okiennej i drzwiowej oraz rolet
 • wymianę napędów rolet
 • wymianę tkanin w roletach wewnętrznych
 • wymianę wkładek i zamków w drzwiach
 • wymianę szyb zespolonych, w tym naprawy po włamaniach (szkło float, szkło antywłamaniowe, szkło bezpieczne,
  szkło ornamentowe, szkło refleksyjne)
 • wymiany uszczelek lub uszkodzonych okuć
 • uszczelnianie, uzupełnianie ubytków wraz z wymianą masy uszczelniającej (silikonu)

Usuwanie błędów montażowych po poprzednich wykonawcach

Doposażenie okna w dodatkowe funkcje

Naprawa drzwi balkonowych 

Serwis pogwarancyjny

Profesjonalna regulacja okien

Serwis i naprawa okien PCV Konin i Poznań

.

Serwis, naprawa okien i rolet, pogotowie okienne Poznań i okolice, Konin | oknoserwis-wielkopolska.pl

  +48 797 170 305

OKNOSERWIS 24h

Serwis okien plastikowych Poznań i okolice
Naprawa okien PCV Poznań i okolice

 

 

P.H.U. OKNOSERWIS Tomasz Balcerczak

 

Telefon

+48 797 170 305

 

Email

oknoserwis.tbalcerczak@wp.pl

 

Adres

ul. Dębowa 26

62-590 Węglew Kolonia