Naprawa rolet Poznań
Naprawa rolet Poznań
Naprawa rolet

Naprawa rolet Poznań

Bardzo ważne jest, aby w porę reagować na wszelkie odstępstwa od normy. Wiele usterek można wychwycić wcześnie, kiedy da się je jeszcze opanować, przeprowadzając regularnie serwis rolet zewnętrznych. Jeśli tylko zauważycie Państwo, że z zamontowaną żaluzją dzieje się coś niepokojącego, warto wezwać fachowca, który na miejscu oceni problem. Nasza firma może zaoferować pełną gamę usług gwarantujących długą żywotność posiadanych urządzeń. Dzięki serwisowaniu na bieżąco mechanizmy zachowają swoją pierwotną funkcjonalność oraz estetyczny wygląd przez wiele lat. Jeśli natomiast niezbędna będzie naprawa rolet nasi fachowcy, pracujący na terenie okolic Poznania, Konina, Wrześni, Koła, Słupcy oraz Gniezna, sprawnie i szybko usuną powstałe wady, takie jak na przykład zerwanie taśmy zwijacza, powodujące opadanie urządzenia. Inną często zgłaszaną przez klientów usterką jest szkodzenie silnika. Dzieje się tak głównie w okresie zimowym, kiedy w wyniku niskich temperatur listwa żaluzji przymarza do podłoża. Wówczas każda próba podniesienia rolety może doprowadzić do spalenia się silnika. Z tym problemem również radzimy sobie bezbłędnie.

Jak każde urządzenie, w które wyposażony jest dom, również rolety zewnętrzne mogą wymagać naprawy po pewnym czasie użytkowania. Niekiedy wynika to ze zużycia wybranych części, a czasem z nieprawidłowej obsługi. Na szczęście nie zawsze  usterka wymaga wymiany całej żaluzji na nową. W wielu przypadkach wystarczy tylko odpowiednia regulacja, by ponownie cieszyć się wygodą korzystania z urządzenia. Podobna zasada dotyczy przerobienia mechanizmu zamykającego ze sterowania ręcznego, na elektryczne. W takim przypadku również nie jest konieczny zakup nowego urządzenia, a jedynie wymiana silnika. Wśród oferowanych przez naszą firmę usług, obejmujących obsługę oraz naprawę rolet zewnętrznych na terenie Poznania, Konina, Wrześni, Koła, Słupcy, Gniezna i okolic, znajdą Państwo m.in.:

 

  • montaż rolety zewnętrznej,

  • wymianę silnika radiowego oraz przewodowego, taśmy (linki), zwijacza taśmy,

  • przerobienie rolety na silnik

  • regulację czujników położenia krańcowego w rolecie

  •  

Nasi fachowcy wykonają dla Państwa profesjonalny i szybki serwis rolet zewnętrznych.

 

Znalezienie fachowego serwisanta będzie kluczowe, kiedy konieczna jest naprawa rolet okiennych. Drobne nieprawidłowości w działaniu mechanizmu zdarzają się stosunkowo często i każdy, kto korzystał przez dłuższy czas z urządzeń tego typu, prawdopodobnie wie, czym jest opadająca żaluzja. Choć wielu użytkowników próbuje dokonać prostych prac naprawczych na własną rękę, nie jest to zalecane rozwiązanie. Nieumiejętne majsterkowanie w mechanizmie, może w najgorszym przypadku doprowadzić do bardziej poważnego uszkodzenia, natomiast osoba podejmująca wyzwanie straci tylko niepotrzebnie czas. Oferujemy swoim klientom całodobowy serwis rolet w Poznaniu, Koninie, Wrześni, Kole, Słupcy oraz Gnieźnie w bardzo atrakcyjnych cenach, a nasza załoga służy Państwu pomocą przez siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

Serwis rolet w Koninie, Poznaniu i okolicach

Kompleksowa obsługa rolet w Poznaniu, Koninie i okolicach

Serwis i naprawa rolet zewnętrznych Poznań

Serwis, naprawa okien i rolet, pogotowie okienne Poznań i okolice, Konin | oknoserwis-wielkopolska.pl

  +48 797 170 305

OKNOSERWIS 24h

Serwis, naprawa rolet zewnętrznych Poznań

 

 

P.H.U. OKNOSERWIS Tomasz Balcerczak

 

Telefon

+48 797 170 305

 

Email

oknoserwis.tbalcerczak@wp.pl

 

Adres

ul. Dębowa 26

62-590 Węglew Kolonia