Uszczelnianie okien Poznań
Serwis, naprawa okien i rolet, pogotowie okienne Poznań i okolice, Konin | oknoserwis-wielkopolska.pl

  +48 797 170 305

OKNOSERWIS 24h

 W jakich sytuacjach warto skorzystać z naszych usług uszczelniania okien w Poznaniu i okolicznych miejscowościach? Między innymi w przypadku:

 

  • zniszczenia uszczelki – jest to jedno z najczęstszych zgłoszeń, jakie otrzymujemy i dotyczy kilkuletnich okien, w których te elementy po dłuższym użytkowaniu mogą się wyginać i odkształcać. Nieszczelność powodowana jest tzw. zużyciem materiału w wyniku zamykania, otwierania czy ryglowania,

  • błędów montażowych – również w efekcie złego montażu, okna lub drzwi mogą być nieszczelne. Wówczas znajdujemy przyczynę problemu i proponujemy najlepsze rozwiązanie;

  • po wstawieniu okien lub drzwi do nowego domu – nasze prace polegają zazwyczaj na zastosowaniu odpowiedniego materiału izolacyjnego w miejscu, gdzie ościeżnica łączy się z murem. Tam nie powinno być bowiem żadnych szczelin.

 

Warto pamiętać o regularnych przeglądach stolarki okiennej np. po każdym sezonie zimowym. Dzięki uszczelnieniu okien unika się uciekania nawet 30% ciepła z obiektu mieszkalnego lub innego. W ten sposób można zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie i zapewnić sobie komfort mieszkania. 

Uszczelnianie okien Konin i Poznań

Wśród świadczonych przez nasz serwis usług znajduje się uszczelnianie okien w Poznaniu oraz w jego okolicach. To czynność, która pozwala zapobiec uciekaniu ciepła z wnętrz domowych, biurowych i innych. A najlepszym okresem do jej przeprowadzenia jest rozpoczęcie sezonu grzewczego. Jeśli zaczynają Państwo odczuwać wówczas dyskomfort związany z tym, że przez okna wpada zimne powietrze lub hałasy z zewnątrz są bardziej słyszalne, to może to oznaczać, że czas sprawdzić, co jest tego przyczyną.

 

W ramach oferty proponujemy:

 

  • uszczelnianie okien plastikowych oraz drzwi balkonowych,
  • wymianę uszczelek – czyli najpierw rozpoznajemy problem, dokonujemy pomiaru, montujemy nowe uszczelki, przeprowadzamy regulację okien, punktowo smarujemy okucia okienne i jeśli będzie taka konieczność – również dociskamy skrzydła do ramy.

 

Uszczelki podobnie jak inne elementy w miarę użytkowania tracą swoje właściwości. Proces ten można spowolnić poprzez regularne ich czyszczenie i konserwację.

Profesjonalne uszczelnianie okien w Koninie, Poznaniu i okolicach

 

 

P.H.U. OKNOSERWIS Tomasz Balcerczak

 

Telefon

+48 797 170 305

 

Email

oknoserwis.tbalcerczak@wp.pl

 

Adres

ul. Dębowa 26

62-590 Węglew Kolonia